I Niedziela Wielkiego Postu – rok A – 01.03.2020 r.

1. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca. Na sumie uroczystość przyjęcia komży i pelerynki przez młodszych ministrantów oraz alby i szkaplerza przez starszych. Po sumie Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada święto państwowe (od 2011 r.): Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  5. W pierwszą środę miesiąca po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie Legionu Maryi.
  6. W pierwszy piątek chorych odwiedzimy od godz. 9.00. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży bierzmowanej.
  7. Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpocznie się od wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza święta. Zapraszamy do kościoła parafialnego.
  8. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarnosci z Misjonarzami. Puszka na „Krajowy Fundusz Misyjny”.
  9. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.