Ogłoszenia duszpasterskie

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – rok A – 21.06.2020 r.

 

 

  1. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Pamiętajmy o zmarłych ojcach
  2. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy. Tego dnia przeżywamy nasz doroczny odpust parafialny. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie:

– 8.00,

– suma o godz. 12.00 połączona z bierzmowaniem,

– 18.00.

  1. Młodzież przed bierzmowaniem spotyka się w poniedziałek o godz. 16.30 na katechezie o sakramencie pokuty i pojednania. Po katechezie wystawienie Najświętszego Sakramentu, rachunek sumienia i możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Tego dnia nabożeństwo czerwcowe będzie przed Mszą św. o godz. 17.50. Po Mszy św. próba generalna przed bierzmowaniem.
  2. W związku z pytaniami o kolejkę sprzątania kościoła przed odpustem, informujemy, iż kościół sprzątają rodzice młodzieży bierzmowanej.