XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – rok A – 30.08.2020 r.

1. Dzisiaj święto patronalne w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej w Białowoli. Msza św. w kaplicy w Białowoli o godz. 12.00.
  2. We wtorek, 1 września, wspominamy 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Módlmy się o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
  3. Również we wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny dla dzieci i młodzieży. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Lipsku o godz. 8.00, a w Białowoli o godz. 9.00.
  4. W środę spotkanie Legionu Maryi.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  6. W sobotę, 5 września, odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Katedry Zamojskiej.
  7. W najbliższą niedzielę w Częstochowie odbędą się Ogólnopolskie Dożynki. Jest możliwość wyjazdu, zapisy do środy.

Za tydzień w niedzielę, 6 września, pierwsza niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.  W tym dniu także ma miejsce wprowadzenie ks. Tomasza Winogrodzkiego do parafii w Krzeszowie. Z tej też racji jest organizowany autokar, aby mieć możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Zapisy na autokar do środy.

Natomiast wprowadzenie nowego proboszcza ks. Józefa Bednarskiego do naszej parafii planowane jest na wtorek, 8 września, na Mszy św. o godz. 18.00.

1. W zakrystii są do nabycia albumy jubileuszowe z racji 100-lecia naszej parafii.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom naszej parafii oraz za prace wykonane przy kościele. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny z kolejki o sprzątanie, a także wykoszenie trawy przy kościele.