Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – rok A – 06.09.2020 r.

 

  1. Dzisiaj niedziela adoracyjna, taca inwestycyjna. W Częstochowie Ogólnopolskie Dożynki.
  2. W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. W Sanktuarium MB Odwachowskiej w Katedrze Zamojskiej uroczystości odpustowe. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  3. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. dziekana naszego dekanatu uroczyste wprowadzenie księdza proboszcza, na które serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. zapraszamy na poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.
  4. Za tydzień w niedzielę, 13 września, w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędą się Diecezjalne Dożynki. Z racji 13 dnia miesiąca, i przypadającego tego dnia wspomnienia objawień w Fatimie, o godz. 11.30 różaniec fatimski. Taca z tego dnia na WSD.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 16.00.
  6. Spotkanie młodzieży w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  7. W zakrystii są do nabycia albumy jubileuszowe z racji 100-lecia naszej parafii.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom naszej parafii oraz za prace wykonane przy kościele. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny z kolejki o sprzątanie, a także wykoszenie trawy przy kościele.