Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – rok A – 13.09.2020 r.

 

  1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W Krasnobrodzie Dożynki Diecezjalne. Taca na WSD. Zbiórka do puszek na Ziemię Świętą.
  2. W poniedziałek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
  3. W piątek, 18 września, święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży.

Tego dnia, tj. w piątek 18 września odbędzie się Pielgrzymka Młodzieży do Katedry Zamojskiej oraz IV Diecezjalny Dzień Sportu. Zaproszenie do udziału w pielgrzymce oraz olimpiadzie sportowej kierujemy do: ministrantów, lektorów, ceremoniarzy członków KSM, członków Ruchu Światło-Życie, harcerzy oraz innych parafialnych grup młodzieżowych, którzy są uczniami klas III-VIII SP i Szkół Ponadpodstawowych.

  1. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 18.30.
  2. Za tydzień w niedzielę, 20 września, puszka na Katolickie Radio Zamość. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 dożynki parafialne. Zapraszamy.
  3. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.