Ogłoszenia duszpasterskie

I NIEDZIELA ADWENTU – rok B – 29.11.2020 r.

 

 

  1. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się Nowy Rok Duszpasterski 2020/21.
  2. Z wyjątkiem niedziel i uroczystości, w kościele parafialnym o godz. 18.00 będzie celebrowana Msza św. o Matce Bożej, zwana Roratnią.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  5. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. spotkanie Legionu Maryi. Zapraszamy także na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek chorych odwiedzimy od godz. 9.00. W tym miesiącu ks. proboszcz odwiedzi chorych w Szewni, Lipsku Polesiu, Lipsku i Zarzeczu, a ks. wikariusz w Białowoli, Zalesiu i Lipsko-Kosobudach. Msza św. o godz. 18.00 transmitowana przez KRZ.
  7. W sobotę od 16.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  8. Za tydzień w niedzielę adoracyjną, 6 grudnia, taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych i puszka na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Jest to także dzień wspomnienia postaci św. Mikołaja. Prawdopodobnie Mikołaj nie ominie naszej parafii, stąd dzieci mogą przez swoich rodziców zostawiać w zakrystii listy do świętego Mikołaja, który przybędzie po sumie.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz świec „Caritas”.
  • Zostały poświęcone opłatki. Prosimy o przyjmowanie opłatków wraz z życzeniami.