Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018 r.

 

  1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Puszka na Katolickie Radio Zamość.
  2. We wtorek, 18 września, Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy młodzież i dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00, po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prowadzona przez młodzież naszej parafii, zakończona Apelem Jasnogórskim i indywidualnym błogosławieństwem dzieci i młodzieży. Po spotkaniu modlitewnym w kościele planowane jest także wspólne ognisko i dalsza część uczczenia świętego patrona.
  3. W sobotę, 22 września, wspominamy bł. Bernardynę Jabłońską, albertynkę urodzoną w Pizunach k. Narola.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Niedzieli ciekawe artykuły. Temat numeru: Fake news a dziennikarstwo pokoju.
  5. Młodzież naszej parafii zapraszamy na spotkania formacyjne w najbliższy piątek po Mszy św., a wszystkich ministrantów po sobotniej Mszy św.