1. W ostatni wtorek przeżywaliśmy Święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Właściwemu przeżyciu tego dnia posłużyły przygotowujące katechezy szkolne oraz audycja dzieci naszej parafii w Katolickim Radiu Zamość. Serdecznie dziękujemy młodzieży, dzieciom oraz ich rodzicom za wspólną modlitwę w kościele, pełnienie funkcji liturgicznych tego dnia oraz obecność na drugiej części naszego świętowania przy boisku, uczestnictwo w grach i zabawach organizowanych dla integracji naszej wspólnoty parafialnej i radosnego przeżywania święta młodych.

Chcemy przedłużyć świętowanie dzieci i młodzieży poprzez konkurs organizowany w najbliższych dniach w szkołach naszej parafii po święcony życiu i działalności św. Stanisława Kostki. Zachęcamy młodzież i dzieci do wzięcia udziału w tym konkursie.

  1. W sobotę, 29 września, Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Niedzieli ciekawe artykuły. Temat numeru: Najpełniejsza biografia Ks. Jerzego.
  3. Zbiórka wszystkich ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.