XXI Niedziela Zwykła rok C – 25.08.2019 r.

1. Dzisiaj odpust w Białowoli z racji Uroczystości NMP Częstochowskiej. W czasie każdej Mszy św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu. Bóg zapłać księdzu Adamowi Malinowskiemu za przewodniczenie sumie odpustowej i wygłoszone Słowo Boże.
2. Jutro, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej.
3. Bóg zapłać za piękną odpowiedź naszych parafian na apel o przygotowanie poczęstunku dla pieszych pielgrzymów zmierzających do Pani Krasnobrodzkiej.
4. Za tydzień, 1 września, wspominamy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
5. Przed nami ostatnie dni wakacji. Skorzystajmy w tym czasie również ze spowiedzi świętej, aby w nowy rok szkolny wejść z czystymi sercami i nowymi postanowieniami.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
7. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.