Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu „B”

 

1. Dziś ostatnia IV Niedziela Adwentu. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Przed wigilią pomódlmy się wspólnie, odczytajmy fragment Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, śpiewajmy wspólnie kolędy. Zachowajmy również trzeźwość. Msze św. w nocy pasterki w Zarzeczu i Białowoli o godz. 22.00 w kościele parafialnym o 24.00 zapraszamy do udziału. Taca z pasterki na Fundusz Obrony Życia.

2. W poniedziałek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. W ciągu dnia porządek Mszy św. niedzielny w Lipsku o godz. 7.30 i 12.00 w Białowoli o 9.15 w Zarzeczu o 10.45. Taki sam porządek Mszy św. w drugi dzień świąt 26 grudnia w św. Szczepana. W tym dniu taca na Kapłański Fundusz Zdrowotny.

3. W środę 27 grudnia św. Jana. Msze św. w Lipsku o godz. 9.00 i 17.00 w Zarzeczu o 15.00 w
Białowoli o 16.00. Podczas Mszy św. poświęcenie i rozdanie wina. Za tydzień w niedzielę,
święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to również ostatni dzień roku
kalendarzowego. Po Mszy św. o godz.12.00 Nabożeństwo Dziękczynno- Przebłagalne. Za udział
w tym Nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Przygotowanie kościoła na święta. Dziękujemy Państwu
Łukaszyk z Szewni Górnej za choinki do kościoła. Podziękowania….

5. Jest do nabycia tygodnik niedziela.
6. Program kolędy.