Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy „B”

 

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Obchodzimy Światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Gościmy ks. Proboszcza i młodzież z par. Dub. Taca będzie przeznaczona na remont kościoła w par. Dub. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży przed bierzmowaniem.

2. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. W czwartek św. Marka Ewangelisty.

4. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia w niedzielę pragniemy podziękować ks. Pawłowi za każde dobro wniesione do naszej wspólnoty parafialnej. Za posługę w naszej parafii. Naszą wdzięczność wyrazimy modlitwą i ofiarą składaną w tym dniu na tacę i te od kół Różańcowych i Legionu Maryi będą wsparciem dzieł szczególnie remontu plebanii jaki prowadzi ks. Paweł proboszcz Par. Świdniki.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Jest do nabycia tygodnik niedziela.