Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Św. „B”

1. Dziś o godz. 16.00 poświecenie pól dla Lipska. Rozpoczęcie przy lasku, Msza św. przy figurze na posesji Rodziny Brzozowskich. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 poświęcenie pól w Borku.
2. W czwartek Boże Ciało, proszę o przygotowanie kapliczek i tego co niesiemy w procesji. Msze św. w Lipsku o 7.30 i 11.00 – procesja. W Zarzeczu o godz. 9.00. Poświecenie pól dla Białowoli, Kol. Białowola, Zalesie godz. 16.00 rozpoczęcie przy figurce obok rodz. Jakubczaków.
3. Dla uczniów kl. IV rocznica I Komunii św. na Mszy o 11.00. W środę o godz. 18.30 spowiedź, próba, rodziców proszę o porządki. Zapraszam dzieci do sypania kwiatów, ministrantów, młodzież, starszych.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 Pielgrzymka KGW.
5. W dniach od 2-8 czerwca w naszej Parafii trwać będzie Jerycho Różańcowe. Zapraszam do udziału. Proszę o przyjmowania programu Jerycho dla siebie i sąsiadów.
6. W sobotę 1 czerwca br. Szymon Greszta przyjmie święcenia diakonatu w Krakowie, modlimy się w Jego intencji. I sobota miesiąca Msza św. w Białowoli o 8.00 w Zarzeczu o 16.00 . Nabożeństwo I soboty od godz. 16.00 o 18.00 Msza św. I Niedziela miesiąca taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych.
7. Bóg zapłać za porządki.
Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela.