Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego „A”

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii pielgrzymka Rolników. Rozpoczęcie modlitwą Różańcową o godz. 11.30 o 12.00 Msza św. w intencji Rolników i Polskiej Wsi. Po Mszy modlitwa zawierzenia.

2. W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i zmarłych.

3. W sobotę o godz. 10.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci I Komunijne a od godz. 10.30 sakrament spowiedzi dla dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci I Komunijnych za zadbanie o posprzątanie kościoła.

5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii Uroczystość I Komunii św.
Z tego względu będą zmienione godziny odprawiania Mszy św. Msze św. o godz. w kościele
parafialnym o godz. 7.30 , 10.00, 12.00 w Białowoli o 8.45 w Zarzeczu o 15.00.

6. W przyszłą niedzielę odpusty w parafiach Św. Ducha w Krasnobrodzie i w Łabuniach. Sumy odpustowe o godz. 12.00.

7. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.