Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Św. „B”

 

1. Jutro Matki Kościoła Msze św. w Lipsku o 7.30 i 17.00 Białowola 9.15 Zarzecze 10.45. O godz. 18.00 poświecenie pól Lipsko Kosobudy i osiedle przy kościele. Rozpoczęcie przy figurze obok Państwa Strzałków Msza św. w Kościele.

2. Bóg zapłać rodzicom dzieci I komunijnych za dar ołtarza kwota pieniężna na obrazy Św. Jana Pawła II, Prymasa Wyszyńskiego i zewnętrzny Św. Jana Chrzciciela. Dziękuję za porządki w kościele, dekoracje i remont oraz malowanie ogrodzenia kościoła.

3. Zapraszam dzieci I komunijne na biały tydzień o godz. 18.00.

4. W sobotę w Katedrze święcenia kapłańskie. Ks. Paweł wyraża wdzięczność za ofiary.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców i młodzieży przed bierzmowaniem. Proszę o obecność godz. 12.00. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól dla Lipska rozpoczęcie przy lasku Msza św. przy figurze na posesji Państwa Brzozowskich.

6. Przyszła niedziela kończy okres wielkanocny. W sobotę pielgrzymka Legionu Maryi do Radecznicy.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać strażakom za ustawienie brzózek. 
Zachęcamy do lektury tygodnika Niedziela.