Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą „A”

 

1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w różanych częściach świata. Po Mszy św. puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem.

2. W piątek 17 listopada zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00 . Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitewnym czuwaniem i śpiewem w wykonaniu młodzieży. Na zakończenie błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Podczas Wieczoru Uwielbienia nasz kościół wypełni się świętymi i błogosławionymi w ich postaci wcielą się młodzież i dzieci z naszej Szkoły Podstawowej w Lipsku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i przyjęcia błogosławieństwa.

3. W sobotę, rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu.

4. Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców przed I
Komunią św. Po Mszy św. puszka na leczenie Teresy Hawro.

5. Nabożeństwo wypominkowe codziennie o godz. 16.30 w niedzielę o 11.30.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Prasa katolicka Tygodnik Niedziela.
Kalendarze rolnicze książkowe i ścienne.