Ogłoszenia parafialne – 14 Niedziela zwykła

03.07.2016 r.

1. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na inwestycje parafialne.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 próba teatrzyku Uciecha.

3. W środę, 6 lipca, Patronalne Święto Apostolstwa Chorych

4. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka nas Chrystus w Eucharystii.

5. Od poniedziałku zaczynamy półkolonie parafialne. Potrwają dwa tygodnie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00

6.  W środę zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Kół Różańcowych działających w naszej parafii. Zapraszamy wszystkie róże różańcowe wraz z zelatorami na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Eucharystię i spotkanie.

Trwają zapisy na XXXIV Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

7. 10 lipca rozpoczyna się Lipskie Lato Kulturalne. Początek o godzinie 14.00. Szczegółowy program na plakacie w gablocie.

8. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej i do lektury tygodników Niedziela i Gościa Niedzielnego.