Ogłoszenia parafialne – 14 Niedziela zwykła, 08.07.2018r.

  1. Przeżywamy dziś 14 Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym. Dziś w naszej wspólnocie obchodzimy Lipskie Lato Plenerowe. Początek spotkania o 14.00
  2. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka nas Chrystus w Eucharystii.
  3. W środę po Mszy świętej wieczorowej odbędzie się spotkanie Legionu Maryi.
  4. W piątek wspominać będziemy objawienia Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie do Kościoła Parafialnego. Prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej według planu: godz. 16.00 – część radosna – mieszkańcy Lipska i Lipska Polesia, godz. 16.30 – część światła – mieszkańcy Szewni i Czrnowody, godz. 17.00 – część bolesna – mieszkańcy Zarzecza, godz. 17.30 – cześć chwalebna – mieszkańcy Lipska Kosobud, osiedla przy Kościele i Borku; Prosimy by oprawę liturgiczną Mszy świętej w tym miesiącu poprowadzili mieszkańcy Białowoli i Zalesia.
  5. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej i do lektury tygodnika Niedziela.