Ogłoszenia parafialne – 14 Niedziela zwykła

09.07.2017 r.

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. We wtorek, 11 lipca przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.

3. Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka nas Chrystus w Eucharystii.

4. Wakacje to także dla rolników czas intensywnej pracy przy zbiorach plonów. Módlmy się o sprzyjającą pogodę.

5. Trwają zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

6. Dziś o godzinie 14.00 rozpoczyna się Lipskie Lato Plenerowe. Szczegółowy program na plakacie w gablocie.

7. W niedzielę, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim X Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont naszej świątyni: z Białowoli 200 zł i z Lipska Polesia 500zł.

9. Zapowiedzi przedślubne: zap. 2. Sarzyński Krzysztof, kaw. z  Zarzecza, par. tut. i Pachana Anna, panna z Zarzecza, par. św. Bartłomieja w Dębowcu. Zap. 2. Pakuła Wojciech, kaw. z Lipska i Skrzyńska Monika Wioletta, panna z Zamościa.

10. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej i do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.