„Wszyscy zobaczcie, jak nasz Pan jest dobry”-Ps 34

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -19.08.2018.
XX Niedziela Zwykła

Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. Skłania to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.

Witamy w naszej Wspólnocie nowego ks. wikariusza Sławomira Zawadę. Niech nasz patron św. Jan Chrzciciel wyprasza potrzebne łaski do pracy duszpasterskiej w naszej parafii- Szczęść Boże.

W dniach 21-24 sierpnia – Exodus Młodych w Zwierzyńcu.

Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.

Za tydzień, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej, odpust w Białowoli. Po każdej Mszy św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu. Z okazji tej uroczystości w dniu dzisiejszym ( 19.08. -Niedziela) Msza św. za zmarłych na cmentarzu parafialnym o godz.18.00. Tradycyjnie Msze św. poprzedzi modlitwa wypominkowa o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.

Zapowiedz przedślubna: Kozioł Leszek, kawaler z parafii Kosobudy i Laska Wioleta , panna z parafii tutejszej.

Zachęcamy do nabycia katolickiej lektury tygodnika – NIEDZIELA . Temat numeru: „Rodzina na celowniku”.