Ogłoszenia parafialne – 29.05. 2016r.

1. Obchodzimy IX Niedzielę zwykła w roku liturgicznym.
  2. W poniedziałek, o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie Pol w Białowoli. Początek przy figurze przy posesji p. Jakubczaka. Zakończenie w kaplicy. Prosimy o pojazd dla księdza.
  3. We wtorek, 31 maja, w sanktuarium w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych. Msza święta o godz. 10.00
  4. W środę rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwarte, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  6. W czwartek, przypada oktawa uroczystości Bożego Ciała. Msza święta z procesją do czterech ołtarzy o godz. 18.00. tego dnia święcimy wianuszki.
  7. W piątek, 3 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę, 4 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W katedrze zamojskiej o godz. 10.00 święcenia prezbiteratu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.