Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą „A”

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych, taca na cele inwestycyjne. Z racji wspomnienia św. Agaty, poświęcenie chleba i soli.

1. W sobotę 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych na Mszę św. o godz. 18.00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

1. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów.

1. Za tydzień taca na potrzeby WSD. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią św. Dzieci otrzymają medaliki , pamiątkę I Komunii św.

1. Bóg zapłać naszym   strażakom, Panu Arturowi Kraczykiewicz z żoną  oraz rodzicom dzieci I komunijnych za pomoc w uporządkowaniu kościoła z dekoracji świątecznych.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.