Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu „A”

 

  1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

 

  1. W środę , 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek spowiedź pół godz. przed Mszą św. do chorych udamy się od godz. 9.00. W I sobotę Adoracja od godz. 16.00 a następnie Msza św. o godz. 18.00.

 

  1. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca na cele inwestycyjne. Puszka na „Krajowy Fundusz Misyjny”.

 

  1. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w Niedziele po Mszy św. o godz. 12.00. Za uczestnictwo w tych Nabożeństwach, możemy uzyskać odpust zupełny.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.