OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Zwykła – 17. stycznia 2016r.

1. Dziś obchodzimy „Dzień dialogu Kościoła z judaizmem”, a od jutra rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
  2. We wtorek przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.
  3. W tym tygodniu obchodzimy w czwartek – Dzień Babci, w piątek – Dzień dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  4. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pomoc dla rodziny Zamsów, poszkodowanej w wyniku wybuchu gazu.
  5. Jest do nabycia najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Tematem numeru jest rozpoczynający się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. W naszym diecezjalnym dodatku znajdziemy artykuł pt. Pamięć silniejsza od śmierci” opowiadający o rocznicy tragicznych wydarzeń w Białowoli z 1942 roku i o kolędowaniu jakie miało miejsce w naszym Kościele Parafialnym.
  6. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.