OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Wielkanocna
10. kwietnia 2016

1. Dziś niedziela biblijna, która rozpoczyna w Kościele „Tydzień Biblijny”. Zachęcamy, do osobistej lektury Pisma św. w naszych domach i rodzinach, np. przed wspólnym posiłkiem można odczytać krótki fragment Ewangelii.

2. W tym tygodniu: w czwartek, piątek i sobotę za pomocą radia i telewizji będziemy mogli uczestniczyć w głównych obchodach Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, które odbędą się w Gnieźnie i Poznaniu.

3. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza która rozpocznie Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

4. Za tydzień, 17 kwietnia taca przeznaczona jest na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

W poniedziałek o 17sotkanie dieci komunijnych

5. Zapowiedzi przedślubne: zap 2. Artur Waga z Iłowca, par. Skierbieszów i Paulina Agata Machałek z Zarzecza par. tut. Zap2. Mateusz Kraczykiewicz z Lipska i Aleksandra Działa z Zamościa par. Opatrzności Bożej.

6. W nowym numerze tygodnika „Niedziela” znajdziemy m.in. materiały nt. 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz katastrofy w Smoleńsku w 2010 r.