OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28.02.2016 R.

 

 1. Obchodzimy trzecią Niedzielę Wielkiego Postu.

2. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych:Droga krzyżowa: piątki o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym i o tej samej porze w kaplicy w Zarzeczu. W Białowoli przed Mszą świętą o godz. 18.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym: w niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00.

3. W środę, po Mszy świętej odbędzie się spotkanie Legionu Maryi. Ks. Krzysztof jako diecezjalny duszpasterz Legionu Maryi zaprasza na to spotkanie wszystkich, którzy pragną zgłębić jeszcze bardziej pobożność maryjną i podjąć działanie apostolskie.

 4. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych rozpoczniemy o godz. 9.00.

 5. W nowym numerze tygodnika „Niedziela” znajdziemy kilka interesujących tematów, m.in. inicjatywa „24 godziny dla Pana”, żołnierze niezłomni, korzenie zjednoczonej Europy czy moralność w działalności gospodarczej i sztuce. W dodatku diecezjalnym m.in. o ks. Józefie Dudku i jego poezji. W „Niedzieli Młodych” artykuł pt. Jaki jest twój głód?

 6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na prace remontowe (renowacja ołtarza i malowanie Kościoła).