Ogłoszenia parafialne na Boże Narodzenie

1. Przeżywamy święta Narodzenia Pańskiego. Jutro drugi dzień świąt. Prządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę. Taca będzie przeznaczona na Kapłański Fundusz Zdrowotny.

1. We wtorek 27 grudnia święto Jana Ewangelisty Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9.00 i 18.00 w Zarzeczu o 16.00 w Białowoli o 17.00. Podczas Mszy św. poświęcenie i rozdanie wina.

1. W czwartek 29 grudnia o godz. 17.00 Msza św. w Białowoli za pomordowanych z tej miejscowości.

1. W piątek 30 grudnia Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.

1. W sobotę 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2022. Msza św. na zakończenie roku o godz. 18.00 po Mszy św. Nabożeństwo Dziękczynno- Przebłagalne.

1. Za tydzień w Niedzielę 1 stycznia Nowy Rok Pański 2023. Uroczystość MB Rodzicielki patronki naszej Diecezji. Jest to również pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. zamiana tajemnic różańcowych. Taca na cele inwestycyjne.

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego kościoła.

1. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok .

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.

1. Program kolędy.. Znajduje się również w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.