1. Dziś IV, ostania Niedziela Adwentu.

1. W sobotę zapraszamy na Mszę na godz. 6.00 w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, którzy nie zasiądą już z nami do stołu wigilijnego.

1. W sobotę wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Przeżyjmy ten wieczór we właściwy sposób na początku wspólna modlitwa następnie odczytajmy fragment Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, zaśpiewajmy wspólnie kolędę, przełammy się opłatkiem wigilijnym . Po zakończeniu kolacji śpiewajmy wspólnie kolędy przy stole wigilijnym. Zachowajmy post oraz wstrzemięźliwość od napojów alkoholowych. W nocy udajmy się wspólnie na Pasterkę.

1. Pasterki w Białowoli i Zarzeczu o godz. 22.00 w kościele parafialnym o 24.00. Serdecznie zapraszamy.

1. Taca z pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

1. W ciągu dnia w Uroczystość Narodzenia Pańskiego porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

1. Są do nabycia świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” po 8 zł. Są jeszcze

kalendarze na   Nowy Rok .

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.