Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Palmową  Postu „A”  

  1. Dziś I Niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. zmiana tajemnic różańcowych. Taca na cele inwestycyjne. Zapraszamy dziś na godz. 16.00 na Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez naszych parafian, dzieci i młodzież, którzy wcielą się w postaci z Pisma Św. ze scen Męki i Ukrzyżowania Pana Jezusa.

 

  1. Jutro od godz. 14.00 udamy się do chorych z Komunią św. Wielkanocną.

 

  1. Od czwartku rozpoczyna się w kościele Święte Triduum Paschalne. Porządek nabożeństw: Wielki  Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej, pamiątka ustanowienia sakramentu i Eucharystii i Kapłaństwa  o godz. 18.00 po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy, adoracja w Ciemnicy.

 

  1. Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 rozpoczęcie na cmentarzu , poszczególne stacje w drodze do kościoła. Rozważania poprowadzą grupy z naszej parafii dzieci, młodzież i dorośli. O godz. 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku. Po Liturgii przeniesieni Najświętszego Sakramentu w Monstrancji okrytej welonem  do Grobu Pańskiego i adoracja przez całą noc. Adorację poprowadzą grupy modlitewne, koła Różańcowe. Od godz. 21.00 do 22.00 adorację poprowadzi młodzież naszej parafii.

 

  1. Wielka Sobota poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny w kościele parafialnym o godz. 9.00 i 12.00. W Białowoli o godz. 10.00 w Zarzeczu o godz. 10.30 w Szewni Górnej o godz. 11.00. O godz. 19.00 rozpocznie się Wigilia Paschalna. Zapraszamy strażaków do czuwania przy ciemnicy i Grobie Pańskim.

 

  1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego .Msze św. w kościele parafialnym Rezurekcja o godz. 6.00 i Msza św. o godz. 12.00.  w Białowoli o godz. 9.15, w Zarzeczu o godz. 10.45. W poniedziałek drugi dzień Wielkanocy porządek Mszy św. jak w każdą Niedziele.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.