1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego. O godz. 13.15 wyjazd młodzieży z naszej parafii na Diecezjalny Dzień Młodych do Hrubieszowa. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby WSD naszej diecezji.

1. We wtorek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy w modlitwie o tych muzyką i śpiewem posługują w naszej parafii.

1. Zbiórka ministrantów sobota godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Od przyszłej niedzieli przez czas Adwentu w naszym kościele będzie sprawowana dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 6.00 pozostałe Msze św. bez zmian.

1. Msze św. Roratnie w czasie Adwentu: w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 6.00, we wtorek, czwartek, piątek o godz. 18.00. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, szczególnie dzieci z lampionami. Będzie to czas szczególny czas naszego przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego.

1. Różaniec z wypominkami codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o 11.30.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są

do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe.