1. Dziś Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Głównej Patronki naszej Diecezji.

1. W środę Nowenna do MBNP rozpoczęcie Nowenny o godz. 17.45. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Legionu Maryi.

1. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą Niedzielę, taca na cele misyjne. W tym dniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych udamy się od godz. 13.30. Msza o godz. 18.00.

1. W I Sobotę Msze św. w Białowoli o godz. 9.00 w Zarzeczu o godz. 16.00. W kościele parafialnym od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne do godz. 18.00, następnie Msza św.

1. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. W tym dniu będziemy gościć w naszej parafii Katolickie Radio Zamość. Niedziela Radiowa.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela.

1. Program kolędy.. Znajduje się również w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.