1. Dzisiaj przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Zapraszamy na godz. 12.00 na montaż słowno- muzyczny o Św. Janie Pawle II, który przygotowali uczniowie naszej szkoły w Lipsku. Dziś zbierana jest puszka na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. We wtorek 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to również patronalne święto Służby Zdrowia.

1. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów.

1. W sobotę , 22 października, przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. W tym dniu odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży Maturalnej na Jasną Górę.

1. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny, taca na cele misji.

1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą I Komunię św.

1. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i kaplicach.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są

do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe. Na stoliku pod chórem

są wyłożone kartki wypominkowe na których zapiszemy Imiona i Nazwiska

naszych bliskich zmarłych  za których będziemy się modlić w listopadzie.