1. Dzisiaj Na Jasnej Górze odbędą się Ogólnopolskie Dożynki, w Wólce Wieprzeckiej Dożynki Gminno Parafialne. Serdecznie zapraszamy. Dzisiaj I niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Legionu Maryi.
  3. W najbliższy czwartek 8 września przypada święto Narodzenia NMP. W naszej polskiej tradycji znane jako święto MB Siewnej. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego. W Katedrze Zamojskiej odpust ku czci MB Odwachowskiej. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30 i 18.00. W Zarzeczu o godz. 16.00 w Białowoli o godz. 17.00.
  4. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka wszystkich ministrantów i tych którzy chcieli by służyć do Mszy św.
  5. Za tydzień w niedzielę 11 września w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędą się Dożynki Diecezjalne. Kustosz Sanktuarium serdecznie zaprasza na tę uroczystość.
  6. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby WSD naszej diecezji.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, Tygodnika Niedziela.
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  9. Przemysław Cypara i Wiktoria Tarajko.
  10. Grzegorz- Kacper Piłat i Anna Amelia Tucka