1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele misyjne. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią św.

 

  1. We piątek, 28 listopada przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów.

 

  1. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Będziemy modlić się za budowniczych naszego kościoła i za wszystkich, którzy się o niego troszczą , dbają o wygląd i wspierają materialnie.

 

  1. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Wieczór Świętych. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Dzieci i młodzież z naszych szkół w przebraniach przypomną nam sylwetki i życiorysy niektórych Świętych. Następnie wyruszymy w Drodze Krzyżowej na nasz cmentarz. Podczas nabożeństwa w kościele będą nam towarzyszyć Relikwie św. i bł. z kościołów naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie, będzie to nasze przygotowanie do Uroczystości Wszystkich Świętych.

 

  1. Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach i kaplicach.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są

do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe. Na stoliku pod chórem i

na bocznych ołtarzach  są wyłożone kartki wypominkowe na których

zapiszemy Imiona i Nazwiska naszych bliskich zmarłych  za których

będziemy się modlić w listopadzie.