1. Dziś Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Modlimy się za budowniczych naszego kościoła i za wszystkich, którzy się o niego troszczą , dbają o wygląd i wspierają materialnie. Dzisiaj  zapraszamy na Wieczór Świętych. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Dzieci i młodzież z naszych szkół w przebraniach przypomną nam sylwetki i życiorysy niektórych Świętych. Następnie wyruszymy w  Drodze Krzyżowej na nasz cmentarz. Podczas nabożeństwa w kościele będą nam towarzyszyć Relikwie św. i bł. z kościołów naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie, będzie to nasze przygotowanie do Uroczystości Wszystkich Świętych.

 

  1. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, tych którzy cieszą oglądaniem Boga w Królestwie Niebieskim. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest spowiedź, przyjęcie Komunii św., modlitwa na cmentarzu  w tym: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i w intencjach Ojca Św. Porządek Mszy św. 1 listopada jak w każdą Niedzielę : 7.30 w Lipsku, 9.15 w Białowoli, 10.45 w Zarzeczu. O godz. 12.00 Msza św. na cmentarzu i po Mszy św. procesja za zmarłych. Przed Mszą św. modlitwa z wypominkami.

 

  1. W środę 2 listopada , wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. 7.30 w Lipsku, 15.00 Msza św. na cmentarzu i po Mszy św. procesja za zmarłych. 17.00 w Białowoli, 18.00 w Lipsku. Przed Mszą św. na cmentarzu modlitwa z wypominkami.

 

  1. Od 3 listopada Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami za zmarłych o godz. 17.30 w Niedzielę o 11.30.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź przed Mszą św. do chorych udamy się od godz. 9.00.

 

  1. W pierwszą sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o godz. . Godz. 16.00.

 

  1. Za tydzień I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych, taca na cele inwestycyjne.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

 

  1. Zachęcamy do lektury czasopisma katolickiego, Tygodnika Niedziela. Są

do nabycia kalendarze ścienne i rolnicze książkowe. Na stoliku pod chórem i

na bocznych ołtarzach  są wyłożone kartki wypominkowe na których

zapiszemy Imiona i Nazwiska naszych bliskich zmarłych  za których

będziemy się modlić w listopadzie.