OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016

1. Dziś zakończenia Okresu Bożego Narodzenia – rozpoczyna się Okres Zwykły. Kolędy będziemy tradycyjnie śpiewać do 2 lutego. Okres Zwykły będzie trwał do wtorku, 9 lutego przed Środą Popielcową.

 

2. Trwa wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Szczegółowy plan wizyty jest w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

 

3. W dzisiejsze święto o godz. 14.00 będziemy mieli możliwość obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci ze SP w Lipsku i Pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Odbędzie się też wspólne kolędowanie. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do świetlicy w Remizie strażackiej w Lipsku, by przez wspólnie oddać cześć Nowonarodzonemu Jezusowi.

4. Jest do nabycia najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. A w nim m.in. o przypadającej w tym roku rocznicy Chrztu Polski, o śp. o. Janie Górze. W naszej diecezjalnej edycji jest także zdjęcie naszej szopki i rozmowa z Pasterzem Diecezji bp Marianem Rojkiem

 

5. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.