OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Chrztu Pańskiego
7 stycznia 2018

1.
Dziś w liturgii kończy się Okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczyna Okres Zwykły. Kolędy na zakończenie liturgii i w naszych domach śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Przypominamy porządek kolędy – wizyty duszpasterskiej w naszych domach:

Poniedziałek, 8 stycznia: od godz. 9.00: Czarnowoda od p. Banielowej – ks. proboszcz; od godz. 12.30 Szewnia Górna od Lipska Polesia – ks. wikariusz (do spotkania)

Wtorek, 9 stycznia: od godz. 9.00: Borek – ks. proboszcz; godz. 14.00: Lipsko Polesie od p. Kukiełków do p. Chmielewskich – ks. wikariusz; od godz. 14.30 od p. Jasica do p. Bartoń – ks. proboszcz.

Środa, 10 stycznia: godz. 14:00: Lipsko Polesie od p. Jacka Sierkowskiego (oraz rodzina Zamoyskich, Radlińskich i  sąsiadów) – ks. proboszcz, a od ul. Warszawskiej ks. wikariusz.

Czwartek, 11 stycznia: od godz. 14.00: Zalesie od rodzin Ożgów i Bosiaków do p. Pupiec – ks. Wikariusz; od godz. 14.30: Osiedle przy Kościele od rodziny Cisków w stronę Kościoła – ks. Proboszcz (zakończenie u p. Czerwonków)

Piątek 12 stycznia: od godz. 9.00: Białowola Stara Wieś od p. Kraczykiewicz – ks. proboszcz od p. Pupiec – ks. wikariusz.

Sobota, 13 stycznia, godz. 9.00: Zarzecze, od strony Kosobud – ks. Proboszcz, od strony Lipska ks. Wikariusz.

3. W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

4. Dziś w Tygodniku Katolickim Niedziela, znajdziemy wiele artykułów m.in. o pracy misjonarzy.