Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2017

1. Dziś zakończenia Okresu Bożego Narodzenia – rozpoczyna się Okres Zwykły. Kolędy będziemy tradycyjnie śpiewać do 2 lutego.

2. Trwa wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Szczegółowy plan wizyty jest w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

3. W dzisiejsze święto o godz. 14.00 będziemy mieli możliwość obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbędzie się też wspólne kolędowanie. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do świetlicy w Remizie strażackiej w Lipsku, by przez wspólny śpiew kolęd oddać cześć Nowonarodzonemu Jezusowi.

4. Jest do nabycia najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. A w nim m.in. o sakramencie chrztu świętego. W naszej diecezjalnej edycji jest także zdjęcie naszej szopki.

5. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.