Pierwsza Niedziela Adwentu -29.11.2015.

 

1. Dziś początek Adwentu, czasu który ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.. Rozpoczyna się Nowy Rok Duszpasterski, którego hasłem przewodnim są słowa: Nowe życie w Chrystusie.

2.  Msza święta o Matce Bożej, zwana roratnią, będzie celebrowana w każdą środę o godz. 17.00 a w soboty o godz. 6.00 rano.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych od. godz. 9.00. W sobotę w Białowoli o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

4. Za tydzień Pierwsza Niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych.

5. Za tydzień będziemy obchodzili Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.

6. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela.