Trzecia Niedziela Adwentu – 13.12.2015.

1.  Dziś obchodzimy Niedzielę Radości – „Gaudete”, bo Pan jest blisko. Ponadto rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2.  Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę. przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
  3.  W środę, 16 grudnia rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego.
  4.  Przypominamy, że Msza święta o Matce Bożej, zwana roratnią, jest celebrowana w każdą środę o godz. 17.00 a w soboty o godz. 6.00 rano. Zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie.
  5.  Za tydzień, w IV niedzielę Adwentu rozpoczną się rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Msze święte jak każda niedzielę, w poniedziałek zaś i we wtorek plan jest zmieniony. W tych dniach Msze święte będą odprawiane według następującego planu: w kościele parafialnym: 9.00 i 18.00 a w kaplicach: Zarzecze – 11.00 a Białowola 16.30. we wtorek dzień spowiedzi.
  6.  Do nabycia są jeszcze świece na stół wigilijny w cenie 5 zł.
  7.  Radnych prosimy o rozniesienie opłatków. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na renowację ołtarza głównego w kościele parafialnym.
  8.  Zachęcamy do nabycia Tygodnika „Niedziela”. Tematem numeru jest „Zdumiewająca siła dobra”.