Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata -22.11.2015.

 

1. Dzisiaj w ostatnią Niedzielę roku liturgicznego, obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej parafii w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu: „O Jezu najsłodszy”. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W przyszłą Niedzielę, rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.

3. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Niedziela. Art. Alarm dla Europy – Zamachy terrorystyczne w Paryżu i art. o Wszystkich Świętych, którzy odwiedzili naszą parafię.