Ogłoszenia parafialne – XI Niedzieli Zwykłej

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy 17. rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu. Na starówce odbędzie się „ Wielki Koncert Papieski”. Informacje szczegółowe znajdują się na plakacie w tablicy ogłoszeń.

2.  13 czerwca,  (poniedziałek) wspominamy dzień, w którym zostali ogłoszeni błogosławionymi ks. Zygmunt Pisarski i Stanisław Kostka Starowieyski, męczennicy czasu II wojny światowej, są związani z naszą Diecezją.

3. W poniedziałek, 13 czerwca, odbędzie się w Katedrze Zamojskiej –  II Diecezjalny Dzień osób z niepełnosprawnością. Msza św. o godz. 10.00.

4. Uroczystości odpustowe ku czci św. Antoniego w Bazylice Mniejszej w Radecznicy w poniedziałek, 13 czerwca.

5.  W piątek, 17 czerwca, wspomnienie św. Brata Alberta. Okazja do wsparcia ubogich i modlitwy za osoby służące najbiedniejszym.

6.  W następną niedzielę, 19 czerwca, na cmentarzu  parafialnym o godz. 17.00 będzie sprawowana Eucharystia. Tradycyjnie modlitwa wypominkowa za zmarłych 30 min.  przed Mszą św.

7.  Od jutra rozpoczniemy prace związane z malowaniem  kościoła (gruntowanie ścian i przygotowanie podłoża).

8.  Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.