OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIII Niedziela Zwykła
10 września 2017

Niepokalane Serce Maryi – wstawiaj się za nami!

1.Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Dziś w sanktuarium w Gietrzwałdzie obchody 140. rocznicy objawień Matki Bożej.

2. W Kościele w Polsce rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania. Modlitwą i życzliwością otaczamy nauczycieli, młodzież i dzieci.

3.  W czwartek [14 września] przypada Święto Podwyższenia Krzyża. Msza św. w naszym kościele o godz. 18.00. Niech to będzie dzień szczególnego podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.

4. Za tydzień Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Nasza modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.

5. Za tydzień ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Katolickie Radio Zamość.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty.

7. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

9. W tym tygodniu zmarła śp. Stanisława Pakuła z Lipska (89l). Jej duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu.