OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIV Niedziela Zwykła
17 września 2017


Panie, ile razy mam przebaczyć?

 

1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Dziennikarzom i pracownikom mediów dziękujemy za ich pracę i życzymy sił w służbie prawdzie.

2. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na Katolickie Radio Zamość.

3. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: jutro, w poniedziałek – św. Stanisława Kostkę – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży, w czwartek św. Mateusza Apostoła – patrona celników a w piątek, 22 września bł. Bernardynę Jabłońską, albertynkę urodzoną w Pizunach k. Narola, zaś w sobotę 23. 09. Św. ojca Pio.

4. W poniedziałek, z racji święta św. Stanisława Kostki będziemy modlić się w intencji dzieci i młodzieży z racji ich patronalnego święta. Msze święte będą odprawione według następującego porządku: w Białowoli o godz. 17.00 a w Lipsku o godz. 18.00. Będzie też obrzęd błogosławieństwa dzieci i przyborów szkolnych.

5. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Katolickiego Niedziela. Najnowszy numer poświęcony jest Niedzieli Środków Społecznego Przekazu.