Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli Zwykłej 15.11.2015.

 

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne.

2. W środę, 18 listopada, przypada Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu (1637r.).

3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu kończy się rok duszpasterski zwany liturgicznym.

4. 6 grudnia naszą parafię na Mszy św. o godz. 12.00 odwiedzi św. Mikołaj. Rodzice, którzy chcą przekazać specjalne listy adresowane do Świętego są proszeni po dzisiejszej Mszy św. do zakrystii.

5. Stowarzyszenie na Rzecz Chóru „ Rezonans” w Zamościu i Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, zapraszają na XII TRIDUUM CAECILIANUM do Katedry Zamojskiej, dnia 20, 21 i 22 listopada (piątek, sobota i niedziela) godz. 19.00. Szczegóły koncertu znajduje się na plakacie w tablicy ogłoszeń.

6. Spotkanie dekanalne młodzieży odbędzie się w Krasnobrodzie -w Sanktuarium dnia 21 listopada (sobota) godz. 19.00.

7. Tygodnik Niedziela –temat numeru: „50 rocz. orędzia biskupów polskich do biskupów niemieckich” oraz art. o synodzie biskupów w trosce o małżonków rozwiedzionych i żyjących w nowych związkach.

 

 

 Błogosławionego nowego tygodnia