OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.11.2017

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego,  Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Rozpoczyna się także Nowy Rok Liturgiczny.

3. Już od przyszłej niedzieli, jako pierwszej niedzieli adwentu, będą do nabycia opłatki na stół wigilijny. Błogosławieństwo opłatków nastąpi po Mszy św. o godz. 7.30. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na cele parafialne. Roznoszeniem opłatków zajmą się nasi radni.

4. W tym tygodniu przypadają Pierwszy czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Za tydzień taca na inwestycje parafialne i zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek, po Mszy świętej wieczorowej spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania (klasy gimnazjalne).

6. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni. Na ten tydzień zapraszamy kolejne rodziny.

7. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela”.