Możesz zobaczyć trasę przejścia procesji w Boże Ciało: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=200082755605090594664.0004a0b8d82eca18badf5

We czwartek Boże Ciało. Główna Msza św. w Lipsku o godz. 10:00 w Zarzeczu o 7:30 i w Białowoli o 8:30. Następnie procesja do 4 ołtarzy w Lipsku: 1 za zakrętem na gościńcu, 2 przy szkole, 3 przy remizie, 4 przy Ośrodku Zdrowia, tam będzie zakończenie procesji. Zwracam się z gorącą prośbą do członków Kółek Różańcowych i Legionu Maryi, aby zatroszczyli się o godny wygląd chorągwi, sztandarów i feretronów, które będą niesione podczas procesji Bożego Ciała. Zapraszam dzieci z klas II i III, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do niesienia różańca inne dzieci do asysty przy chorągwiach. Zwracam się z prośbą do druhów z OSP Lipsko i OSP Białowola o zabezpieczenie trasy. Was drodzy mieszkańcy Lipska proszę o udekorowanie domów znakami eucharystycznymi np. obraz ostatniej wieczerzy wystawić w oknie alby wyciąć literki IHS i przykleić, ubrać bramę, obejście wokół posesji, okażmy ze czekamy na tak Dostojnego Gościa.