W niedzielę 2.12.2018 r. młodzież naszej parafii wraz z księdzem Sławkiem udała się do Katolickiego Radia Zamość, aby nagrać audycję pt. „Misja specjalna”, która została wyemitowana w poniedziałek, 3 grudnia, o godz. 21:30. Tematyką rozmowy były kolejne zagadnienia z Katechizmu Kościoła Katolickiego, a dokładniej 10 Przykazanie Boże „Ani żadnej rzeczy, która jego jest”. Po zakończeniu nagrania i pstryknięciu kilku pamiątkowych zdjęć w studiu, skierowaliśmy się na zamojską starówkę. Mogliśmy zobaczyć świetlne iluminacje oraz przejść się po Jarmarku Świątecznym. Gdy zdążyliśmy już zmarznąć bardzo miłe małżeństwo z „Fabryki Soków” z Bełżca poczęstowało nas gorącymi, pysznymi, naturalnymi soczkami, które skutecznie nas rozgrzały w chłodny wieczór. Po wypiciu soczków i skonsumowaniu pizzy udaliśmy się w drogę powrotną.