XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021 r.

1. Dzisiejszą niedz. Rozpoczynamy Renowację Misji św. prowadzone prze o. Ireneusza Homoncika. Msze św. pon.-środa:

L: 8.00

B: 16.30

Z: 15.30

1. Msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych dzisiaj o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wcześniej wypominki. Możemy zaopatrywać się w kartki wypominkowe.
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 Festiwal Pieśni Maryjnej i Religijnej.
  3. W środę, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  4. W czwartek, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy.

Tego dnia przeżywamy odpust par. Msza św. 8.00 18.00. G. 12.00 Suma odpustowa pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Rojka Pasterza Diec. Zapraszamy. Parafian i gości.

Porządek g.13.30 nawiedzenie cmentarza

Po obiedzie ks. bp nawiedzi kaplicę św. Romana, następnie miejscowości parafii. W niedzielę ks. bp nawiedzi kaplice Białowolę i Zarzecze.

1. Zachęcamy do zaopatrywania się w kubki naszej parafii oraz do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
  2. Zmarł ks. Bogusław Wojtasiuk w Biłgoraju pochodzący z naszej parafii. Pogrzeb g. 11.00. Jest możliwość wspólnego wyjazdu wypożyczonym busem. Proszę dzisiaj o zgłoszenie się chętnych.
  3. Zapowiedzi przedmałżeńskie: