Ogłoszenia duszpasterskie

II NIEDZIELA ADWENTU

09.12.2018 r.

 

  1. Dziś puszka na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.
  2. W niedzielę, 16 grudnia, rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Narodzenia Pańskiego.
  3. Za tydzień, w niedzielę, rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  4. Zachęcamy do uczestnictwa w Roratach.
  5. REKOLEKCJE ADWENTOWE w naszej parafii będą miały miejsce w najbliższą środę, czwartek i piątek. Porządek rekolekcji: w Lipsku o 9.00 i o 18.00, w Zarzeczu o 11.00, w Białowoli o 16.30. Spowiedź w piątek pół godziny przed każdą Mszą św.
  6. Jak zawsze jest do nabycia prasa katolicka Niedziela.
  7. Od niedawna przy Kurii Diecezjalnej w Zamościu istnieje sklep religijny oferujący szeroki asortyment artykułów liturgicznych oraz dewocjonaliów w przystępnych cenach. Dostępne są tam m.in. prezenty i pamiątki religijne na każdą okazję: chrzest, pierwsza komunia św. bierzmowanie czy ślub. Otwarte od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.