Ogłoszenia duszpasterskie

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

30.12.2018 r.

 

  1. Dziś święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  2. W poniedziałek, 31 grudnia, zakończenie Roku Pańskiego 2018. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwie Dziękczynno-Przebłagalnego. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  3. We wtorek, 1 stycznia, Nowy Rok Pański 2019, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Matki Odkupiciela, głównej Patronki naszej Diecezji.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za przygotowanie naszego kościoła parafialnego do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dekorowanie kościoła parafialnego i kościołów filialnych w Zarzeczu i Białowoli.
  5. Dziękuję radnym parafialnym za roznoszenie opłatków i życzeń świątecznych. Spotkanie opłatkowe rady parafialnej dzisiaj po sumie na plebanii.
  6. W dniu dzisiejszym próba chóru bezpośrednio po Mszy św. po 12.00.
  7. Program wizyty duszpasterskiej możemy znaleźć w tablicy ogłoszeń.
  8. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00.
  9. W przyszłą niedzielę 6 stycznia odbędzie się V Orszak Trzech Króli. Nasza parafia jest jednym ze współorganizatorów tych wielkich ulicznych jasełek, dlatego zachęcamy do wspólnego udziały we wslnym kolędowaniu. O 10.00 Msza św. w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, a po niej przejście Orszaku ulicami miasta: Wyszyńskiego, Peowiaków, Partyzantów, Grodzka, Rynek Wielki.